ZAKRES USŁUG


To prawda, że poród to wspaniały, ale i trudny moment w życiu kobiety. Z pewnością będziesz wspominać go z radością i dumą. Jednak może też stać się wydarzeniem, o którym chciałabyś jak najszybciej zapomnieć. Przebieg Twojego porodu zależeć będzie również od Twojego nastawienia, wiedzy i umiejętności.
Jeśli przygotujesz się do porodu będziesz spokojniejsza, bardziej pewna siebie, wyposażona w taką wiedzę i umiejętności, które sprawią, że poród okaże się mniej bolesny, a początek macierzyństwa spokojniejszy. Nie musisz robić tego sama, na własną rękę. U nas uzyskasz fachową pomoc i radę.

Dzięki udziałowi w zajęciach:

  • Dowiesz się, na czym polega mechanizm rodzenia, jak radzić sobie ze skurczami, co dzieje się z dzieckiem w trakcie porodu i jak możesz mu pomóc.
  • Nauczysz się jak je karmić i pielęgnować. Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.
  • Jeśli namówisz przyszłego ojca do udziału w zajęciach, on także wiele skorzysta. Będzie wiedział jak Ci pomóc w czasie porodu, jak opiekować się dzieckiem, jak lepiej Cię wspierać. Poród i rodzicielstwo staną się Waszą wspólną sprawą.
  • Osoby, które przygotowują do porodu pomogą Ci zrozumieć przyczyny niepokoju i rozbudzą pozytywne nastawienie do narodzin dziecka. To właśnie Twoje dobre samopoczucie, wiara we własne siły i możliwości przesądzą o przebiegu porodu.
  • Istnieje możliwość korzystania z bezpłatnych zajęć.

Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły rodzenia, także przyszłych tatusiów!

 

 

 

Zapisy prowadzi rejestracja Poradni Położniczo-Ginekologicznej osobiście lub pod numerem telefonu:

32 370 27 07.

 

 

Harmonogram zajęć z Edukacji Przedporodowej:

Od 22 tyg. ciąży - 9 spotkań - raz w tygodniu - poniedziałki od 16.00–18.00.

 

 

PAMIĘTAJ!

"Ludzie boją się tego, czego nie rozumieją."
(Isaac Newton)